.::.  Scania Ağır Vasıta Servis Hizmetleri
 
 
Firmamız; Belediye, inşaat şirketi, kargo ve lojistik şirketi, hafriyat ve nakliyat şirketi gibi hizmet veren firmaların ağır vasıta ve ticari araçlarının bakım ve onarım servis hizmetini yapmaktadır.
 
Arızalı aracı servisimize getirip bize teslim etmeniz durumunda, aracın bildirilen tüm arızalarının onarımı yapılacaktır. Aracın, tamiri esnasında ortaya çıkan diğer arızaları da onarılacaktır.
  Talep ederseniz, arızalı aracı görevlendireceğimiz şoförümüz servisimize getirecektir.
  Araç yürüyemeyecek durumda ise, arızalı araç çekici veya taşıyıcı aracımızla servisimize getirilecektir.
 
Bakım ve onarımı tamamlandıktan sonra, firmanıza haber verilecektir. Veya aracınız, şoförümüz tarafından istenilen yere götürülerek teslim edilecektir.
                   
                   

Bakım ve Onarım Servis Kadromuz

10 adet ağır vasıta tamir ustası, 5 adet frenci usta, 4 adet kaportacı usta, 4 adet elektrikci usta, 3 adet şaseci usta, 2 adet karasörcü usta, 2 adet damperci usta, 1 adet hidrolik lift tamircisi, 2 adet boyacı usta, 2 adet radyatörcü usta, 1 adet yıkamacı, 2 adet lastikçi ustamız ile, 3 adet kurtarıcı araç, 3 adet kızaklı araç ile 1 adet yol yardım aracı ile hizmet veriyoruz.

   

Bakım ve Onarım Hizmetlerimiz

Araç muayeneye hazırlık tüm kontrollerin yapılması, motor bakım ve onarım, fren tamiri, elektrik ve elektronik tamiri, şanzıman ve  diferansiyel tamiri, hava tahliyesi tamiri, alt ve üst debriyaj tamiri, kaporta ve boya, radyatör değişimi, şase ve mekanik tamiri, kasa düzeltme, akü değişimi ve yağ değişimi, körük ve hortum değişimi, lastik değişimi, araç yıkama, jeneratör, yat ve tekne motoru imalat, bakım ve onarım

                   
           
                   
           
 
Facebookta Paylaş