.::.  Yol Yardım Hizmetleri
   

Özkan Otomotiv;  Konya'da profesyonel ekibiyle birlikte en üstün yol yardım hizmeti sunmaktadır. Oto kurtarma, oto çekici ve yol yardım hizmetleri içerisinde ağır ticari araçlar, kamyonlar, kamyonetler ve diğer orta ticari araçlar yer almaktadır.

Kamyon yol yardım hizmeti veren firmamız ile emin ellerdesiniz. Araçlar yollarda farklı çeşitlerde sıkıntılar ile karşılaşabilmektedir. Çok çeşitli nedenler olması dâhilinde bile uzman kadromuz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kamyonunuzun arıza yapması durumunda veya kaza yapmanız durumunda olabilecek minimum seviyede hizmetinize koşuyoruz. 30 dakika ve daha az sürede bulunduğunuz bölgeye ulaşıyoruz. Böylelikle yollarınıza hızlı bir şekilde devam edebilme fırsatınız doğuyor. 

                   

3 Adet Kurtarıcı ve 3 Adet Acil Yol Yardım Servis Aracımızla Hizmet Veriyoruz.

                   

Yolda kalma sebebiniz ne olursa olsun en kısa sürede hizmetinize koşmaktayız. Size en kısa sürede ulaşmamız ve doğru ekipmanlar yardımcılığı ile doğru kurtarma işlemini yapabilmemiz için bize net bir şekilde bilgi vermeniz gerekiyor. Bizi aradığınız zaman nerede olduğunuz nasıl bir sorunla karşılaştığınızı doğrudan anlatmanız lazım. Bu sayede ancak sizlere en kaliteli hizmeti sunabiliriz.

                   
           
                   
           
 
Facebookta Paylaş