.::.  Firma Profili

ÖZKAN OTOMOTİV; Konya'da Ağır vasıta ve orta sınıf ticari araçların, bakım onarım ve yedek parça satışı alanında hizmet vermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde, müşterilerimize  hızlı, etkili ve profesyonel profesyonel çözümler sunmaktayız.


Firmamız; Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok Belediye, inşaat şirketi, kargo ve lojistik şirketi, hafriyat ve nakliyat şirketi gibi hizmet veren firmaların araçlarının hem bakım onarım servis hizmetini, hem de yedek parça taleplerini başarıyla karşılamıştır.

 

Gururla ve Övünerek belirtmek isteriz ki;

Gelecekte de hizmetlerimizden ve ürünlerimizin kalitesinden asla taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarıya çıkarmayı hedeflemekteyiz. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

 

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen,uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 
Facebookta Paylaş